Квадратний м'який кошик для дитячих іграшок «Шари»
Навчити малюка збирати іграшки та перетворити це нудне заняття на цікаву гру — просто з кошиками від ТМ "Little Pa". Стильний, контрастний і практичний кошик відразу стане улюбленим аксесуаром маленького непосиди. Треба зазначити той факт, що під час виробництва цього незамінного виробу використовуються виключно натуральні та гіпоалергенні матеріали.
Головні якості товару
-
Кошик має оригінальний зовнішній вигляд і сподобається всім дітлахам, незалежно від віку.
-
Виготовлений зі 100% бавовни без додавання синтетичної нитки.
-
Синтепоновий наповнювач робить кошик м'яким і легким.
-
Завдяки оригінальному дизайну чудово впишеться в інтер'єр дитячої кімнати.
Чому варто віддати перевагу кошику «Шари»?
-
Кошик легко можна випрати в пральній машинці.
-
Оригінальне розмальовування чудово доповнить дитячу кімнату як хлопчика, так і дівчатка (відь можливо виконувати в будь-яких колірних поєднаннях).
-
Текстильні ручки надають маленькому слідопиту можливість із легкістю переміщати кошик кімнатою.
-
Не тьмяніє й не блякне з часом.
Великий кошик «Шари» чекає на вас у нашому інтернет-магазині. Купуйте її вже зараз. І захвату Вашого малюка не буде меж!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З народження |
| Колір | Синій |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Наповнювач | Синтепон |
| Розмір | 40х40х40 см |
| Габаритні розміри кошика | |
| Ширина кошика | 40 мм |
| Глубина корзины | 40 мм |
| Висота кошика | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Little Pa |
- Ціна: 380 ₴






