Склад комплекту постільної кімнати білизни: підковдра на блискавці — 210х140 см, наволочка — 70х50 см, простирадло на гумці. Виготовлений зі 100% бавовни.
Характеристики
| Розміри підодіяльника | |
|---|---|
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 140 см |
| Основні | |
| Стать | Для дівчаток |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип | Комплект білизни |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжка |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бирзовый-рожевий |
| Виробник | Little Pa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴







