Дизайн дитячої кімнати для хлопчика 5 – 8 років
Початкове оформлення дитячої кімнати.
З одного боку хлопчик поступово перестає грати в машинки, починаючи більше часу приділяти навчанню. Але ця межа ще слабка. Саме тому варто приділяти достатню кількість уваги та ігровій зоні, і робочої. При плануванні розстановці меблів варто враховувати майбутнє місце під шафу, стіл і полиці для канцелярського приладдя.
1. Стіни. Колірна гамма шпалер не повинна бути дуже яскравою. Вона впливає на психіку дитини з негативної сторони, хлопчик стає дратівливим і агресивним. Варто використовувати світлу пастель, зелені, жовті або блакитні відтінки. Дизайнери пропонують батькам відійти від одноманітних шпалер і використовувати акрилову фарбу. З її допомогою всі задумані візерунки можна втілити в реальність, при потребі фарби вийде з легкістю змити.
Чи потрібно обмежувати дитину у творчій діяльності? Звичайно, немає. Саме тому одну зі стін кімнати можна зробити у вигляді великої магнітної дошки. Можна встановити магнітні блоки на стіну і прикріпити до них пофарбовану в чорний колір дошку. На ній можна малювати, стираючи маркер вологою губкою або приклеювати різні папери.
2. Ігрова зона. Ігрова зона ділиться на 2 частини: Місце для усамітнення та ігрову частину.
Ігрова частина може бути влаштована як на підлозі, так і на розкладного ліжка. Якщо в кімнаті хлопчика є еркер, то ігрову зону можна буде влаштувати на ньому. Вона складається з м'якого, зручного килима і подушок. Колірна гамма варіюється в межах жовтого і зелених відтінків. До загального інтер'єру ігрової зони можна додати м'які іграшки, пуфики.
Дуже цікава ідея – пристрій місця усамітнення на який – небудь височини. Тут можна облаштувати затишний куточок для хлопчика. Прикрити його можна шторами, або зробити затишний курінь. Близько 10 років тому психологами було доведено, що дитині до 15 років необхідно особливе місце для усамітнення. Це може бути якийсь курінь, затишний круглий диван або вігвам. Тут дитина може відпочити, зарядитися енергією або заспокоїтися.
3. Рабочая зона. Состоит из большого, уютного стола. Возможно, этот стол будет раскладным. Стулья и любую другую мебель лучше всего покупать «на вырост», так как у мальчика скоро начнётся резкий скачок роста и ранее используемая мебель станет неудобной. Для канцелярии и книг можно использовать полки и шкафчики, а также отделения в столе.
4. Спальное место. Спальное место должно получать среднее количество света. Рядом можно установить неяркий светильник або нічник. Ліжко може мати шафки для речей або іграшок. Діти дуже люблять різні головоломки і загадки, тому можна зробити двох'ярусне ліжко зі з'їздом – гіркою.
Висновок.
Кімната хлопчика – поле ідей, втілити які не так складно. Варто враховувати думку дитини і матеріальні можливості батьків.
На фото продукція ручної роботи від ТМ Little Pa з колекції "Сафарі"
- Нові товари в продажуСічень в компанії Little Pa видався дуже насичений і плідний. Для малюків створені нові колекції, з новими принтами, і з як завжди високою якістю матеріалів та зроблені з любов'ю вручну. Тому гортайте, і обирайте безпечні і гіпоалергенні дитячі товари.Читати
- Новинки травняПодобається травень! У цей час хтось уже ходить в одній футболці, а хтось ще пуховик із шапкою не створив).Читати