Матеріал комплекту — польська бавовна. Якісний, довговічний, приємний на дотик. Комплект дитячої постільної білизни складається з: наволочки (60х40 см), простирадла на гумці, стьобаної ковдри (120х90 см, наповнювач холофайбер).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Baba Eva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴



