Дитяче постільне «Рожечки»
Якщо ви шукаєте білизну для вашої принцеси, то рекомендуємо вам постільну «Рожильця» (120х60). Якісне пошиття, оригінальний дизайн і високоякісні тканини роблять комплект незамінним. З цим постільним ви оригінально оформите дитячу кімнату.
Особливості постільної білизни

• Для пошиття використовується тканина приємна до тіла, яка не викликає алергії, 100% бавовна.
• До комплекту входить наволочка, простирадло на гумці, підковдра на блискавці.
• Після прання не блякне, не втрачає первісних якостей.
• Можна доповнити додатковими елементами тієї ж стилістики.
Плюси замовляти в нас
• Широкий асортимент оригінальних речей для дитячої кімнати.
• Під час пошиття використовується якісна 100% бавовна.
• Всі речі перевіряються на брак брак браку або дефектів.
• Товари пошиті з урахуванням усіх вимог до дитячого текстилю.
Придбати постільне «Троянди» (120х60) дуже легко в один клік на сайті або зателефонувавши. Якщо ви маєте запитання, ми на них із радістю відповідаємо. Замовляйте прямо зараз і потіште свою дитину оригінальним комплектом.
| Розміри підодіяльника | |
|---|---|
| Довжина підковдри | 140 см |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Основні | |
| Стать | Для дівчаток |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип | Комплект білизни |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Колір | Бежевий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Little Pa |
- Ціна: 740 ₴








